O naklejkach

JAKIEGO RODZAJU NAKLEJKI ?
Wykonujemy naklejki techniką ploterową, czyli wycinamy wzór na precyzyjnym ploterze tnącym z arkusza jednobarwnej folii. Przy stosowaniu tej techniki naklejki nie posiadają żadnego tła, nawet przeźroczystego. Ma to ogromne znaczenie estetyczne.
Folia jest obustronnie kolorowa, dzięki czemu efektownie wygląda na oknach, witrynach sklepowych, kabinach prysznicowych itp.

JAKOŚĆ I TRWAŁOŚĆ
Do wyrobu naklejek używamy wyłącznie oryginalnej folii niemieckiej produkcji firmy Orafol. Cechuje ją bardzo dobra jakość. Przy stosowaniu we wnętrzach ma ona praktycznie trwałość nieograniczoną. Jest odporna na promieniowanie UV, dzięki czemu kolory nie blakną z upływem czasu. Dodatkowo naklejki z niej wykonane odporne są na wodę oraz niskie i wysokie temperatury (w zakresie od -40 st.C do +80 st.C), przez co stosowane mogą być w miejscach wilgotnych oraz w warunkach zewnętrzych.
Naklejki NIE są przystosowane do wielokrotnego użycia.

NA JAKIE PODŁOŻA
Naklejki można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Mogą być to ściany, meble, drzwi kabiny prysznicowej, szyby, karoseria samochodowa i wiele innych. Głównym kryterium jest gładkość, sztywność i przyczepność do podłoża. Im bardziej równa i sztywna powierzchnia, tym naklejka lepiej do niej przylega.
Podłoża nieodpowiednie to: materiał tekstylny, powierzchnia z łuszczącą się farbą, metal skorodowany, ściana oklejona tapetą, ściana wykończona tynkiem o dużej ziarnistości, ściana pokryta farbą lateksową, powierzchnia zanieczyszczona (tłusta, zakurzona), ściana świeżo malowana (do 3 tygodni).

DODATKOWE INFORMACJE
Zalecana temperatura aplikacji powyżej +10 st.C
Folia posiada klej poliakrylanowy na bazie wody, permanentny.