Witam w mojej Pracowni

Zajmujemy się wyrobem naklejek samoprzylepnych o różnej tematyce. Każdy wzór wykonujemy w wybranym przez Ciebie kolorze. W naszej ofercie znajduje się aż kilkadziesiąt odcieni, w tym trzy metaliczne - złoty, srebrny i miedziany! Stosujemy folie o wykończeniu matowym, gdyż w naszej ocenie lepiej się prezentują.
W zakładce KOLORY NAKLEJEK zamieściliśmy naszą paletę barw.
 
JAKIEGO RODZAJU NAKLEJKI ?
Wykonujemy naklejki techniką ploterową, czyli wycinamy wzór na precyzyjnym ploterze tnącym z arkusza jednobarwnej folii. Przy stosowaniu tej techniki naklejki nie posiadają żadnego tła, nawet przeźroczystego. Ma to ogromne znaczenie estetyczne.
Folia jest obustronnie kolorowa, dzięki czemu efektownie wygląda na lustrze, szkle, witrynie sklepowej, kabinie prysznicowej itp.
Na napisy i niektóre inne wzory, nakładamy folię transportową (nie papier!). Te naklejki należy nakleić w ciągu 2-3 tygodni od wykonania !!! - im wcześniej, tym lepiej, gdyż nośnik ma CELOWO słabszy klej - po dłuższym okresie może być problem z aplikacją, tj. napis nie pozostanie w całości na folii transportowej.
 
JAKOŚĆ I TRWAŁOŚĆ
Do wyrobu naklejek używamy wyłącznie oryginalnej folii Orafol niemieckiej produkcji. Cechuje ją bardzo dobra jakość. Przy stosowaniu we wnętrzach ma ona praktycznie trwałość nieograniczoną. Jest odporna na promieniowanie UV, dzięki czemu kolory nie blakną z upływem czasu. Dodatkowo naklejki z niej wykonane odporne są na wodę oraz niskie i wysokie temperatury (w zakresie od -40 st.C do +80 st.C), przez co stosowane mogą być w miejscach wilgotnych oraz w warunkach zewnętrzych.
Naklejki NIE są przystosowane do wielokrotnego użycia.
 
NA JAKIE PODŁOŻA
Naklejki można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Mogą być to lustra, ścianki meblowe, płyty pleksi, ściany, drzwi kabiny prysznicowej, szyby, karoseria samochodowa i wiele innych. Głównym kryterium jest gładkość, sztywność i przyczepność do podłoża. Im bardziej równa i sztywna powierzchnia, tym naklejka lepiej do niej przylega.
Podłoża nieodpowiednie to: materiał tekstylny, dywan, surowa sklejka, czy surowe drewno, powierzchnia z łuszczącą się farbą, metal skorodowany, ściana oklejona tapetą, ściana wykończona tynkiem o dużej ziarnistości, ściana pokryta farbą lateksową, powierzchnia zanieczyszczona (tłusta, zakurzona), ściana świeżo malowana (do 3 tygodni).
 
DODATKOWE INFORMACJE
Zalecana temperatura aplikacji powyżej +10 st.C, najlepiej temperatura tzw. pokojowa.
Folia posiada klej poliakrylanowy na bazie wody, permanentny.